Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 535,00 zł - 1 353,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki prysznicowe asymetryczne

Aktywne filtry

Radaway

Brodzik asymetryczny Radaway Delos E 100x80x4,5 prawy

Cena regularna 720,01 zł Cena 648,01 zł -72,00 zł

Brodzik prysznicowy asymetryczny Radaway Delos E wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długą żywotność i niezawodność. Idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, zapewnia wygodę i komfort podczas kąpieli. Dostępny w różnych rozmiarach, umożliwia dopasowanie do każdej przestrzeni i stylu wnętrza. Prosty w montażu i łatwy w utrzymaniu czystości, to idealny wybór dla wymagających klientów.

Brodzik prysznicowy asymetryczny New Trendy New Maxima 120x85x14 wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długą żywotność i niezawodność. Idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, zapewnia wygodę i komfort podczas kąpieli. Dostępny w różnych rozmiarach, umożliwia dopasowanie do każdej przestrzeni i stylu wnętrza. Prosty w montażu i łatwy w utrzymaniu czystości, to idealny wybór dla wymagających klientów.

Brodzik prysznicowy asymetryczny Besco SATURN-PMD wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długą żywotność i niezawodność. Idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, zapewnia wygodę i komfort podczas kąpieli. Dostępny w różnych rozmiarach, umożliwia dopasowanie do każdej przestrzeni i stylu wnętrza. Prosty w montażu i łatwy w utrzymaniu czystości, to idealny wybór dla wymagających klientów.

Brodziki asymetryczne - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy asymetryczny

Brodziki asymetryczne to rozwiązanie dla osób, które w równym stopniu cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i walory wizualne, bowiem ten rodzaj brodzika łączy w sobie rozmiar i formę brodzika prostokątnego oraz styl i design brodzika półokrągłego. Nic więc dziwnego, że kształt ten cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience, nawet tej najtrudniejszej do urządzenia- w ofercie dostępne są bowiem brodziki małe i wąskie, które zmieszczą się w ciasnym pomieszczeniu, jak również duże, które zapewniają maksimum miejsca. Dla tych, którzy chcą urządzić swoją łazienkę maksymalnie funkcjonalnie, nawet kilka centymetrów, pozwalające zaoszczędzić na przestrzeni ma ogromne znaczenie.  

W naszej ofercie posiadamy Brodziki prysznicowe asymetryczne w wielu rozmiarach i wariantach- zarówno prawostronne, jak i lewostronne, płytkie, głębokie, z siedziskiem lub bez, z których każdy z pewnością znajdzie wariant odpowiadający jego potrzebom. Należy pamiętać jednak, że asymetryczny brodzik wymaga także odpowiedniej obudowy w identycznym kształcie.

Produkt dodany do porównania