Filtruj według

Cena

Cena

  • 288,00 zł - 2 548,00 zł

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki z konsolą

Aktywne filtry

Umywalki z konsolą | Era Łazienki

Umywalki z konsolą zyskują coraz więcej zwolenników. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach urządzanych w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, minimalistycznym bądź industrialnym. Konsola jest to niewielki, przyścienny stolik w wersji na nóżkach bądź wiszący, na którym mocowana jest umywalka. Niekiedy konsola dodatkowo wyposażona jest w półkę, która stanowi dodatkową przestrzeń na wszelkie akcesoria łazienkowe, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

umywalki łazienkowe z konsolą jest to oryginalne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w łazienkach bądź pokojach kąpielowych o większym metrażu. Konsole wykonane są zwykle z trwałych i cenionych materiałów, takich jak metalowe ramy i dodatki z drewna, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale także niezwykle stylowe. Wyróżniają się tym, że nie są w żaden sposób zabudowane, dzięki czemu z łatwością możemy korzystać z przyborów codziennej higieny. Ponadto nic im się nie stanie w przypadku ewentualnego zalania wodą czy nadmiernej wilgoci panującej w łazience.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór umywalek z konsolą, dzięki którym nadasz unikalnego wystroju swojej łazience. To łazienkowy duet, który musisz mieć u siebie w domu.

Produkt dodany do porównania