Filtruj według

Cena

Cena

  • 57,00 zł - 2 899,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Poręcze i siedziska

Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znaleźć można poręcze i siedziska przystosowane do instalacji w łazienkach. Akcesoria te stworzono z myślą o osobach niepełnosprawnych, starszych oraz ograniczonych ruchowo. W miejscach publicznych elementy te są prawnie wymagane, zaś w domach prywatnych są to często pomocne, a niekiedy nawet niezbędne i najważniejsze elementy wyposażenia łazienki. 

Poręcze i siedziska w łazience służą głównie jako element stabilizujący człowieka wymagającego dodatkowej pomocy podczas korzystania z wanny, prysznica czy WC. Dzięki dodatkowym wspornikom i zyskanemu pewnemu chwytowi uchwyty i poręczne skutecznie chronią przez poślizgiem i upadkiem na płytki. Osoba korzystająca z takiego udogodnienia może więc bez problemu rozpocząć dzień od podstawowych zabiegów higienicznych. Niekiedy poręcze wykorzystywane są również jako tymczasowe wieszaki na ręczniki. 

Poręcze i siedziska instalowane są do podłoża za pomocą specjalnie do tego przystosowanych mocowań, gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowania. Umiejscawia się je blisko sanitariatów, ale także wykorzystywane są przy przeszkodach, takie jak schody, wysokie progi, itp.

Produkt dodany do porównania