Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4 079,00 zł - 6 299,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor wanny

Kolor wanny

Wanny przyścienne

Aktywne filtry

Wanny przyścienne | Era Łazienki

Wanny przyścienne to rozwiązanie będące czymś pomiędzy tradycyjną wanną do zabudowy a wanną wolnostojącą. Dedykowane jest więc zwłaszcza do pomieszczeń małych i średniej wielkości, w których wanna wolnostojąca zabrałaby zbyt wiele miejsca. Wanna przyścienna jest bowiem w swojej budowie i wyglądzie znacznie do niej zbliżona, przy czym różnicę stanowi jedynie jeden z dłuższych boków, którego krawędź jest spłaszczona, umożliwiając całkowite i dokładne dosunięcie wanny do ściany. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie cennej powierzchni w łazience, jednocześnie nie ujmując w żaden sposób na jej wyglądzie.

Jak widzimy, nawet niewielki metraż nie stanowi przeszkody, by móc zamontować nowoczesną i komfortową wannę, łączącą w sobie funkcjonalność tradycyjnej wanny do zabudowy i design eleganckiej wanny wolnostojącej.

W naszej ofercie dostępne są wanny przyścienne w wielu wzorach i rozmiarach, z czego na wyróżnienie zasługują wanny delikatnie wyprofilowane, dzięki czemu zyskują one dodatkowej delikatności i wdzięku.

Produkt dodany do porównania