Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 359,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Części do kabin prysznicowych

Aktywne filtry

Deante

Profil poszerzający z elementem montażowym wys. 200 cm Deante czarny

Cena regularna 259,00 zł Cena 220,00 zł -39,00 zł

Profil poszerzający pozwala dopasować drzwi do niestandardowych wymiarów wnęki lub dostosować kabinę do miejsca montażu. Umożliwia także zniwelowanie krzywizny ścian oraz powiększenie wymiaru kabiny o kilka centymetrów. Profil pasuje do kabin prysznicowych Deante: Abelia, Kerria, Alpinia i Cubic, drzwi wnękowych Moon, parawanów nawannowych Alpinia oraz systemu kabin Kerria Plus.

Części do kabin prysznicowych - części zamienne | Era Łazienki

Części montażowe do kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe dostępne są w wielu rodzajach i modelach. Choć mówiąc o prysznicu zwykle nasuwają się nam na myśl podstawowe elementy, które się na niego składają, w więc kabina, brodzik i bateria, to w rzeczywistości jest ich o wiele więcej. Niektóre mniej, inne bardziej istotne, jedne widoczne, drugie zaś niewidoczne na pierwszy rzut oka- każdy natomiast pełni istotną rolę i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie prysznica.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć kategorii, która zawiera części do kabin. Są to przede wszystkim elementy przydatne wówczas, gdy decydujemy się na montaż nowoczesnych kabin prysznicowych typu walk-in, jak na przykład teleskopowy wspornik dosufitowy do kabin walk-in oraz gdy konieczne jest zastosowanie dodatkowego elementu, regulującego szerokość prysznica, jak chociażby profil poszerzający z elementem montażowym.

Są to produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów, trwałe, estetyczne i dopasowane do poszczególnych modeli kabin danego producenta.

Produkt dodany do porównania