Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 194,00 zł - 799,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki wiszące

Aktywne filtry

Umywalka ceramiczna wisząca/stawiana Hiacynt New Deante biała
  • -117,00 zł
Deante

Umywalka ceramiczna wisząca/stawiana Hiacynt New Deante biała

Cena regularna 779,00 zł Cena 662,00 zł -117,00 zł

Umywalka Hiacynt poza nowoczesnym kształtem charakteryzuje się dwoma sposobami montażu, można go powiesić na ścianie, ale również może być zamontowana na blacie. Wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki, która nie traci swoich właściwości nawet po długich latach użytkowania. To nowoczesne rozwiązanie, które odnajdzie się w każdej aranżacji.

Umywali wiszące - umywalki podwieszane | Era Łazienki

Umywalki wiszące to klasyczne, od lat wybierane rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience bądź toalecie. Dostępne są bowiem zarówno niewielkie umywalki, które polecane są zwłaszcza do niewielkich i wąskich pomieszczeń, jak również większe, pozwalające na znaczny komfort ich użytkowania. Umywalki wiszące pozwalają na ergonomiczną organizację każdej przestrzeni, zaś obecne, nowoczesne modele sprawiają, że wnętrze w żaden sposób nie traci na atrakcyjności, a wręcz przeciwnie- zyskuje wyjątkowy, minimalistyczny wygląd.

Umywalki wiszące są niezwykle funkcjonalne, gdyż dostęp do nich jest ograniczony wyłącznie z jednej strony- a mianowicie w miejscu ich umocowania do ściany. Co więcej, jest to rozwiązanie ekonomiczne, gdyż nie potrzebujemy zakupu szafki pod umywalkę, tym bardziej, że niektóre modele posiadają ozdobny syfon, dzięki któremu umywalki łazienkowe nabierają dodatkowego uroku. Można je zamontować na dowolnej wysokości w miejscu, w którym została przygotowana instalacja odpływowa.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór umywalek wiszących, występujących w wielu kształtach, wielkościach i materiałach, z których zostały wykonane. Najczęściej natomiast wybierane są umywalki wiszące ceramiczne.

Produkt dodany do porównania