Filtruj według

Cena

Cena

  • 322,00 zł - 549,00 zł

Umywalki wiszące

Aktywne filtry

Umywali wiszące - umywalki podwieszane | Era Łazienki

Umywalki wiszące to klasyczne, od lat wybierane rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience bądź toalecie. Dostępne są bowiem zarówno niewielkie umywalki, które polecane są zwłaszcza do niewielkich i wąskich pomieszczeń, jak również większe, pozwalające na znaczny komfort ich użytkowania. Umywalki wiszące pozwalają na ergonomiczną organizację każdej przestrzeni, zaś obecne, nowoczesne modele sprawiają, że wnętrze w żaden sposób nie traci na atrakcyjności, a wręcz przeciwnie- zyskuje wyjątkowy, minimalistyczny wygląd.

Umywalki wiszące są niezwykle funkcjonalne, gdyż dostęp do nich jest ograniczony wyłącznie z jednej strony- a mianowicie w miejscu ich umocowania do ściany. Co więcej, jest to rozwiązanie ekonomiczne, gdyż nie potrzebujemy zakupu szafki pod umywalkę, tym bardziej, że niektóre modele posiadają ozdobny syfon, dzięki któremu umywalki łazienkowe nabierają dodatkowego uroku. Można je zamontować na dowolnej wysokości w miejscu, w którym została przygotowana instalacja odpływowa.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór umywalek wiszących, występujących w wielu kształtach, wielkościach i materiałach, z których zostały wykonane. Najczęściej natomiast wybierane są umywalki wiszące ceramiczne.

Produkt dodany do porównania