Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 800,00 zł - 2 999,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Panele prysznicowe

Aktywne filtry

Panele prysznicowe | Era Łazienki

Współczesna, nowoczesna łazienka powinna nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, a mianowicie być pomieszczeniem, gdzie dbamy o codzienną czystość i higienę, ale także miejscem, pozwalającym nam na relaks i odprężenie po całym dniu.

Myśląc o takich rzeczach niejednej osobie z pewnością przed oczami pojawi się obraz wanny po brzegi wypełnionej wodą i bąbelkami, natomiast prysznic też może być miejscem, w którym pozwolimy sobie na chwilę luksusu. Służą do tego panele prysznicowe.

Panele prysznicowe to rozwiązania, które oprócz podstawowych akcesoriów i funkcji, służących do tradycyjnej kąpieli, umożliwiają szereg innych udogodnień, takich jak chociażby różne rodzaje masaży, a także rosnące stopnie natężenia strumienia wody czy sposobu podawania wody, np. deszcz, masaż, mieszany.

W naszej ofercie posiadamy panele prysznicowe produkcji znanych marek, zróżnicowane pod względem poszczególnych parametrów. Pozwolą one na wyposażenie swojego domu w udogodnienia na miarę małego, prywatnego salonu SPA.

Produkt dodany do porównania