Deski sedesowe

Aktywne filtry

Deante

Deska sedesowa wolnoopadająca biała Silia Deante CDL6SOZ

Cena regularna 299,00 zł Cena 254,00 zł
Najniższa cena: 254,00 zł 0,00 zł
-45,00 zł

Deska wolnoopadająca dedykowana jest do miski WC Silia. Właściwy dobór deski zapewnia estetykę i komfort użytkowania toalety. Jej wolnoopadający mechanizm sprawia, że deska domyka się cicho i bezpiecznie. Deska typu Slim sprawdzi się zarówno w małych łazienkach jak i dużych salonach kąpielowych. Poza funkcją wolnego opadania posiada również system szybkiego i łatwego wypinania. Dzięki temu produkt jest łatwy do utrzymania w czystości.

Deska sedesowa to obowiązkowy element każdej muszli wc. Dzięki niej korzystanie z armatury ceramicznej jest komfortowe oraz higieniczne. Standardowe deski sedesowe prawie zawsze występują w kolorze białym, a także wykonane są z miękkiego lub twardego plastiku. Kolor biały wybrano nie bez przypadek, ma się on bowiem kojarzyć z higieną, czystością oraz sterylnością. Co więcej, kolor ten jest niezwykle uniwersalny, dzięki czemu pasuje do większości aranżacji oraz ułatwia utrzymanie czystości. Producenci na próżno starają się wprowadzać nowe, kolorowe deski sedesowe, odbiegające od standardów. Biała deska już od wielu lat jest numerem jeden. 

Przy wyborze deski sedesowej należy kierować się kształtem oraz wielkością ringu. Dobre deski powinny do złudzenia przypominać ceramikę, być odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. 

W naszym sklepie dostępne są deski sedesowe w wielu modelach, zaś najchętniej wybieranymi są deski stworzone z duroplastu, dodatkowo pokryte specjalną powłoką antybakteryjną. Współczesna deska dobrze, by była wyposażona także w mechanizm wolno opadający. Dzięki temu nigdy nie spadnie ona na ceramikę, emitując tym samym niechciany hałas oraz nie przytrzaśnie palców małemu dziecku.

Produkt dodany do porównania