Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem Zorba Deante
Zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem Zorba z baterią kuchenną Luno firmy Deante to idealny zestaw do każdej kuchni.
Kod producenta: ZQZC211A
Opis
Zlewozmywak granitowy Zorba to praktyczny element do każdej kuchni. Wykonany jest z trwałego granitu, który jest odporny na zarysowania, przebarwienia, szok termiczny i uderzenia. Dodatkowo jego powierzchnia jest hydrofobowa, co ułatwia utrzymanie w czystości. Zlewozmywak ma jedną przestronną komorę i krótki ociekacz, dzięki czemu jest idealny do codziennego użytkowania. Grafitowa barwa zlewozmywaka wspaniale kontrastuje z jasnymi, kamiennymi lub kompozytowymi blatami, tworząc minimalistyczny lub skandynawski wygląd kuchni.
Bateria kuchenna Luno jest również wykonana z wysokiej jakości materiałów i wyposażona w szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Bateria ma elastyczną wylewkę, która pozwala na łatwe napełnianie garnków i naczyń, a także mycie warzyw i owoców. Dodatkowo bateria wyposażona jest w aerator, napowietrzający strumień wody, co przyczynia się do oszczędności wody.
Zlewozmywak granitowy Zorba i bateria Luno to doskonały wybór dla osób, które szukają trwałego, eleganckiego i funkcjonalnego wyposażenia kuchni.
Produkt nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie i objęty gwarancją producenta.
Cechy produktu
- Wykończenie stal
- Materiał granit
- Rodzaj powierzchni mat
- Wysokość [mm] 164
- Szerokość [mm] 440
- Długość [mm] 350
- Rodzaj baterii jednouchwytowa
- Sposób montażu stojący
- Klasa przepływu [l/min] A - 9.1-15 l/min
- Grupa akustyczna [dB] I (x ≤ 20)
- Ilość komór zlewozmywaka 1
- Minimalna szerokość szafki [mm] 500
- Głębokość komory 1 [mm] 150
- Wycięcie w blacie (wpuszczany) - długość [mm] 560
- Wycięcie w blacie (wpuszczany) - szerokość [mm] 420
- Odwracalny Tak
- Wyposażony w osprzęt Tak
- Liczba otworów gotowych 2
- Rodzaj korka automatyczny
- Syfon oszczędzający miejsce Space-Saver Tak
- Możliwość podłączenia zmywarki/ pralki Tak
- Rodzaj wylewki elastyczna
- Zasięg wylewki bateryjnej [mm] 380
- Gwint od instalacji 3/8''
- Gwint przyłącza M10
- Hydrofobowość Tak
- Rozmiar głowicy ceramicznej 35 mm
- Średnica Odpływu 3.5''
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.