Środek pleśniobójczy SAVO w sprayu 500 ml

Stosowany jest do likwidacji Pleśni na ścianach, czarnych nalotów (pleśni) w szczelinach, w fugach miedzy kafelkami, w łazience, koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. 

 

Preparat jest skuteczny przeciw grzybom, glonom i mchom, ma właściwości bakteriobójcze. 

 

Środek jest wydajny i łatwy w użyciu

  

Pozbądź się wilgoci i grzyba raz na zawsze!!!

 

 Efektem długotrwałego zawilgocenia jest zawsze powstawanie grzybów i pleśni na ścianie. Niestety jest to problem długotrwały i najczęściej walczyć można jedynie z objawami. Służą do tego środki do nanoszenia bezpośrednio na powierzchnię grzyba takie jak Savo. Usuwają one bezpośrednio zagrażające nam części plechy grzybów eliminując zagrożenia alergiczne i niszczący ścianę rozrost grzyba.

 

Sposób użycia:

 

Na zaatakowane miejsca nanosimy preparat poprzez natrysk w odległości 15-20 cm i po 15-20 min. możemy dane miejsce umyć wodą lub pozostawić preparat do wyschnięcia. Nie należy przed natryskiem usuwać pleśń, aby nie doszło do rozprzestrzeniania niebezpiecznych zarodników. Podany powyżej sposób umożliwi bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń, a w związku z właściwościami wybielającymi preparatu dojdzie do zniknięcia ciemnych plam z zaatakowanych miejsc. W przypadku powierzchni mocno zaatakowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć.

 

Wydajność preparatu:

 

Wydajność środka SAVO uzależniona jest od chłonności podłoża. 

 

Pojemność 500 ml starcza na około 5-10 m2.

 

SAVO

dane techniczne

Wysyłka
do 3 dni

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania