Parawan nawannowy Radaway Essenza PND II 110x150 lewy przejrzysty
    Parawan nawannowy Radaway Essenza PND II 110x150 lewy przejrzysty
  • -183,00 zł

Parawan nawannowy Radaway Essenza PND II 110x150 lewy przejrzysty

- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów parawanu.

- Parawan dwuczęściowy. Jedna część jest montowana na stałe do wanny. Druga jest uchylna na zewnątrz wanny.

- Bezpieczne, hartowane szkło o grubości 6 mm - zapewnia bezpieczeństwo.

- Mechanizm unoszący i opuszczający skrzydło parawanu - zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.

- Zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenie parawanu.

- Mechanizm niwelujący krzywizny ściany - ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu parawanu.

- Powłoka Easy Clean - optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie parawanu w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowego parawanu. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt):

1) Parawan wykonany na wymiar w szkle: przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena, mirror (lustrzanym), intimato (z satynowym pasem po środku szyby) lub UltraClear.

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) Parawan z grawerem lub nadrukiem na szkle.

110002110-01-01L

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
150cm
Szerokość
110cm
Wysyłka
do 5 dni
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
chrom

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania