- Przedmiotem sprzedaży jest kabina przyścienna (drzwi 120 cm + dwie ścianki boczne po 100 cm) w szkle przejrzystym, bez brodzika.

- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów kabiny.

- Drzwi otwierają się na zewnątrz kabiny.

- Zawiasy zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

- Mechanizm niwelujący krzywizny ściany – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny.

- Szyba wykonana z hartowanego szkła o grubości 6 mm – zapewnia bezpieczeństwo.

- Eleganckie chromowane detale.

- Powłoka Easy Clean – zmniejsza ilość zanieczyszczeń oraz ułatwia ich usunięcie.

- Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapewnia ich cichą i bezawaryjną pracę.

- Możliwość montażu kabiny bez listwy progowej. W standardzie otrzymują Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy. 

- Standardowo kabiny dopasowane są do montażu na brodziku o określonych wymiarach i właśnie te wymiary są podane w nazwie kabiny lub jej części. Rzeczywiste wymiary gabarytowe kabiny są nieco mniejsze od nominalnych podanych w nazwie artykułu. Jeśli planują Państwo montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, proszę zwrócić uwagę na wymiary gabarytowe (X1, X2) oraz wymiary do osi szyby (Y1, Y2), które podane są na rysunku technicznym.

Opcje dodatkowe płatne (prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) Kabina wykonana na dowolny wymiar w szkle: przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym, mirror (lustrzanym), intimato lub UltraClear.

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) Kabina z grawerem lub nadrukiem na szkle.

3) Profile poszerzające o 2 cm.

4) Kabina z wieszakiem na ręcznik.

1384024-01-01R 2x1384052-01-01

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
do 5 dni
Dłuższy Bok
120cm
Krótszy bok
100cm
Wejście
Drzwi uchylne
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
chrom

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania