Przedmiotem sprzedaży jest kabina Premium Plus D o wymiarach 100x80x190, bez brodzika w szkle przejrzystym. Kabina jest uniwersalna i można ją zamontować jako lewą lub prawą. Zdjęcie jest poglądowe i nie odzwierciedla rzeczywistych wymiarów kabiny.

Szyby stałe mają grubość 5 mm, a szyby ruchome 6 mm.  Szkło zostało pokryte powłoką Easy Clean, która ułatwia utrzymanie go w czystości. Dzięki powłoce Easy Clean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i łatwiej je usunąć. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie zwykłej kabiny. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

Drzwi kabiny osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i bezawaryjną pracę. Rolki można w łatwy sposób wypiąć i odchylić drzwi w celu lepszego wyczyszczenia kabiny.

Profile przyścienne wykonane zostały ze stopu aluminium odpornego na korozję, umożliwiają też niwelację krzywizny ściany do 20 mm.

Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna. Kabina posiada wygodne, chromowane uchwyty.

Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Standardem wśród producentów kabin jest podawanie wymiarów kabiny jako wymiarów brodzika, na którym jest ustawiana. W rzeczywistości wymiary zewnętrzne kabiny są mniejsze, ponieważ jest ona montowana w odległości około 10 mm od krawędzi brodzika.

Poniższe opcje wiążą się z dodatkową opłatą - zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny.

Kabinę Premium Plus D w szkle przejrzystym producent może wykonać dla Państwa na dowolny wymiar. Szkło może zostać przyozdobione na Państwa życzenie nadrukiem lub grawerem. Jest możliwość dokupienia profili poszerzających o szerokości 2 lub 4 cm. 

30434-01-01N

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
190cm
Wysyłka
24h
Dłuższy Bok
100cm
Krótszy bok
80cm
Wejście
Drzwi przesuwne
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
chrom

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania