- Pierwszy wymiar podany w tytule przedmiotu oznacza drzwi, drugi ściankę boczną. Podana cena dotyczy kabiny w szkle przejrzystym bez brodzika.

- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów kabiny.

- Drzwi otwierane na zewnątrz.

- Hartowane szkła o grubości 8 mm pokryte powłoką EasyClean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowej kabiny. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

- Innowacyjny system mocowania do ściany przy pomocy klamer.

- Zawiasy oraz klamry mocujące zostały zlicowane z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenie kabiny.

- Możliwość montażu klamer w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany do ok. 10 mm) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian).

- Eleganckie chromowane detale.

- Mosiężny stabilizator - zapewnia stabilną konstrukcję kabiny.

- Uszczelka magnetyczna gwarantująca szczelność kabiny.

- Możliwość montażu kabiny bez listwy progowej. W standardzie otrzymują Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy. 

- Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Standardowo kabiny dopasowane są do montażu na brodziku o określonych wymiarach i właśnie te wymiary są podane w nazwie kabiny lub jej części. Rzeczywiste wymiary gabarytowe kabiny są nieco mniejsze od nominalnych podanych w nazwie artykułu. Jeśli planują Państwo montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, proszę zwrócić uwagę na wymiary gabarytowe (X1, X2) oraz wymiary do osi szyby (Y1, Y2), które podane są na rysunku technicznym.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) Kabina wykonana na dowolny wymiar w szkle:

- przejrzystym,

- brązowym,

- grafitowym,

- satynowym,

- mirror (lustrzane),

- intimato,

- UltraClear - Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) Kabina z grawerem lub nadrukiem na szkle,

3) Kabina z profilami (pionowe profile, profil wspornika) wykonanymi w technologii Chrome+ zapewniającej większy połysk,

4) Kabina z klamrami wewnętrznymi (w przypadku braku możliwości zamocowania standardowej klamry);

5) Kabina z wieszakiem na ręcznik montowanym do szyby lub do szyby i ściany łazienki.

383812-01R 383240-01R 383054-01

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
24h
Dłuższy Bok
120cm
Krótszy bok
120cm
Wejście
Drzwi uchylne
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
chrom

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania