Kabiny typu walk-in to coraz bardziej popularne rozwiązanie w łazienkach. Wyróżniają się tym, że nie mają drzwi - brak elementów ruchomych wpływa na niwelację wystąpienia ewentualnych awarii. Są otwarte na przestrzeń łazienki, co daje większy komfort - różnica temperatur jest mniejsza, a więc wychodząc z kabiny nie czujemy uderzającego w nas chłodnego powietrza.

Kabiny te są także prostsze w utrzymaniu czystości - jedynymi elementami wymagającymi czyszczenia są ściany, które zostały pokryte powłoką Easy Clean. Powłoka ta zabezpiecza przed zanieczyszczeniami dzięki swoich właściwościom hydrofobowym. Krople wody nie osadzają się na szybach, co sprawia, że kabina pozostaje w czystości przez dłuższy czas.

Modo New Black Factory jest produktem wyjątkowym dzięki barwie, w której został wykonany. Czerń powoduje, że kabina wygląda niesamowicie elegancko, ale także nowocześnie i praktycznie. Swój industrializm zawdzięcza oryginalnej kratce. Jej uniwersalny charakter sprawia, że pięknie prezentuje się w każdej łazience.

Jest wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 8 mm, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Mają Państwo możliwość montażu na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Jeśli zmagają się Państwo z problemem krzywizny ściany, z pomocą przychodzi system mocowania, który niweluje te niedogodności specjalnymi profilami.

Zdjęcie główne jest poglądowe i nie odzwierciedla rzeczywistych wymiarów kabiny. Rozmiar kabiny wpływa na ilość i szerokość kratek (patrz rysunek techniczny).

Podana cena obejmuje samą kabinę bez brodzika.

Producent może wykonać kabinę na wymiar w szkle przejrzystym, grafitowym, brązowym, satynowym i Ultra-Clear (szkło idealnie przejrzyste pozbawione zielonkawej poświaty). Zainteresowanych prosimy o kontakt.

389094-54-55

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
do 10 dni
Dłuższy Bok
90cm
Wejście
Bezdrzwiowe (walk-in)
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
czarny

Podobne produkty

7 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania