Drzwi prysznicowe Radaway Nes Black DWB prawe przejrzyste
Seria Nes Black powstała z myślą o osobach, które cenią sobie nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania. Czarne elementy drzwi nadadzą przestrzeni wyrazistości i podkreślą charakter łazienki.
Kod producenta:
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
- Przedmiotem sprzedaży są drzwi w szkle przejrzystym bez brodzika.
- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów drzwi.
- Bezpieczne, hartowane szkło o grubości 6 mm.
- Drzwi składane do ściany.
- Zawiasy łączące skrzydła drzwi zostały zlicowane z taflą szkła - ułatwia to utrzymanie drzwi w czystości.
- System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany.
- Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.
- Listwa magnetyczna zapewnia szczelność drzwi.
- Eleganckie czarne detale.
- Elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności.
- Powłoka Easy Clean - optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie drzwi w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowych drzwi. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.
- Drzwi można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach.
- Możliwość montażu bez listwy progowej: W standardzie otrzymają Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu drzwi prysznicowych zarówno z listwą progową jak i bez listwy.
Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):
1) Drzwi wykonane na wymiar w szkle: przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym, mirror (lustrzanym), intimato lub UltaClear.
Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.
2) Drzwi z grawerem lub nadrukiem na szkle.
3) Profile poszerzające o 2 cm.
4) Zamiana przejrzystych uszczelek na czarne.
Cechy produktu
- Wysokość 200cm
- Kolor szkła przejrzyste
- Gwarancja 3 lata
- Wejście Drzwi składane
- Kolor profilu czarny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.