Parawan nawannowy RADAWAY Eos PNJ 70x152 prawy, szkło przejrzyste

205101-101R

Nowy produkt

Parawan nawannowy RADAWAY seria Eos PNJ 70/152 205101-101R, prawa, szkło przejrzyste 

Więcej szczegółów

834,00 zł brutto

-93,00 zł

927,00 zł brutto

Opis

Wysyłka w ciągu 24h
Gwarancja 3 lata
Wysokość 152cm
Szerokość 70cm

Więcej informacji

- Parawan otwierany wahadłowo (do wewnątrz i na zewnątrz) wykonany z hartowanego szkła o grubości 6 mm - zapewnia bezpieczeństwo.

- Mechanizm unoszący i opuszczający skrzydło parawanu - zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.

- Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm - ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu parawanu.

- Eleganckie chromowane detale.

- Powłoka Easy Clean - optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie parawanu w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowego parawanu. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) parawan wykonany na dowolny wymiar w szkle:

- przejrzystym,

- brązowym,

- grafitowym,

- satynowym,

- mirror (lustrzane),

- UltraClear - Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) parawan z grawerem na szkle.

Pliki do pobrania

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Parawan nawannowy RADAWAY Eos PNJ 70x152 prawy, szkło przejrzyste

Parawan nawannowy RADAWAY Eos PNJ 70x152 prawy, szkło przejrzyste

Parawan nawannowy RADAWAY seria Eos PNJ 70/152 205101-101R, prawa, szkło przejrzyste