Kabiny typu walk-in to coraz bardziej popularne rozwiązanie w łazienkach. Wyróżniają się tym, że nie mają drzwi - brak elementów ruchomych wpływa na niwelację wystąpienia ewentualnych awarii oraz na niską cenę. Są otwarte na przestrzeń łazienki, co daje większy komfort - różnica temperatur jest mniejsza, a więc wychodząc z kabiny nie czujemy uderzającego w nas chłodnego powietrza.
Kabiny te są także prostsze w utrzymaniu czystości - jedynymi elementami wymagającymi czyszczenia są ściany, które zostały pokryte powłoką Easy Clean. Powłoka ta zabezpiecza przed zanieczyszczeniami dzięki swoich właściwościom hydrofobowym. Krople wody nie osadzają się na szybach, co sprawia, że kabina pozostaje w czystości przez dłuższy czas.

Modo New Black Frame jest produktem wyjątkowym dzięki barwie, w której został wykonany oraz dzięki oryginalnej ramce. Czerń powoduje, że kabina wygląda niesamowicie elegancko, ale także nowocześnie i praktycznie. Jej uniwersalny charakter sprawia, że pięknie prezentuje się w każdej łazience.

Jest wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 8 mm, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Mają Państwo możliwość montażu na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Jeśli zmagają się Państwo z problemem krzywizny ściany, z pomocą przychodzi system mocowania, który niweluje te niedogodności specjalnymi profilami.

Zdjęcie główne jest poglądowe. Rozmiar kabiny wpływa na ilość i szerokość kratek.

Opcje dodatkowe - zapraszamy do kontaktu w celu podania wyceny oraz czasu realizacji.

Producent może wykonać kabinę na zamówienie. Jest dostępna w niestandardowych wymiarach

Mogą Państwo także wybrać następujące kolory szkła:

- przejrzysty,
- brązowy,
- grafitowy,
- Pixarena,
- satynowy,
- mirror (lustrzany).
Możliwość wykonania graweru lub nadruku na szkle.

389085-54-56 x2, 389000-54

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
do 10 dni
Wejście
Bezdrzwiowe (walk-in)
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
czarny

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania