- Pierwszy wymiar podany w tytule przedmiotu oznacza drzwi, drugi ściankę boczną.

- Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm, pokryte powłoką EasyClean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowej kabiny. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

- Szerokie i wygodne wejście.

- Drzwi kabiny otwierają się tylko na zewnątrz.

- Chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia i opuszczania drzwi, co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz zapobiega niszczeniu listwy progowej.

- Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny.

- Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości magnetyczne uszczelki.

- Ergonomiczne, eleganckie chromowane detale.

- Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. W przypadku montażu kabiny w szkle przejrzystym bezpośrednio na płytkach, istnieje możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej z dłuższą uszczelką poziomą. Cena kabiny bez listwy jest taka sama jak kabiny z listwą. Termin realizacji dla kabiny bez listwy może ulec wydłużeniu. Po zakupie prosimy o informację o wybranej wersji kabiny - z listwą lub bez listwy.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) kabina wykonana na dowolny wymiar w szkle:

- przejrzystym,

- brązowym,

- grafitowym,

- Pixarena,

- satynowym,

- mirror (lustrzane),

- UltraClear - Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) profile poszerzające o szerokości 2 i 4 cm,

3) kabina z grawerem na szkle,

4) kabina z wieszakiem montowanym do szyby lub do szyby i ściany łazienki.

32249-01-01NL

dane techniczne

Wysyłka w ciągu
24h
Gwarancja
3 lata
Dłuższy Bok
90cm
Krótszy bok
80cm
Wysokość
185cm
Wejście
Drzwi uchylne

Pliki do pobrania

Torrenta KDJ

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania