Czym jest walk-in? To nowoczesna kabina prysznicowa, która jest otwarta, nie posiada drzwi . Nie bez powodu takie rozwiązanie zyskało na popularności w tak szybkim tempie. Kabiny prysznicowe tego typu są funkcjonalne, praktyczne, oraz łatwe w montażu. Ponadto mają niezwykłą, lecz prostą stylistykę. Kabiny prysznicowe firmy Radaway można dopasować do własnych potrzeb i poczucia estetyki dzięki szerokiemu wachlarzowi modeli oraz rozmiarów.

Oblicze kabiny prysznicowej walk in jest uniwersalne. Pasuje zarówno do wnętrz o charakterze nowoczesnym jak i klasycznym. Prosta forma nie przytłacza pomieszczenia i w elegancki sposób komponuje się z płytkami lub dodatkami łazienki. Tego typu kabina natryskowa jest idealnym rozwiązaniem dla małych łazienek, ponieważ optycznie nie zajmuje miejsca, pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Kabiny natryskowe typu walk-in firmy Radaway można również zamówić na wymiar, co sprawia, że można dostosować je do wielkości każdej łazienki. W ofercie są również różnorodne wersje kolorystyczne szkła i dodatków w wersji Chrom, Gold lub Black.

Oprócz wyglądu, kabiny prysznicowe walk-in są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Możliwości wchodzenia i wychodzenia z nich są niebywale łatwe. Nie posiadają progu, ani drzwi co sprawia wyjątkowy komfort użytkowania dla osób z niepełnosprawnościami oraz problemami w poruszaniu się. Również montaż jest bardzo łatwy, ponieważ nie ma ruchomych elementów, drzwi oraz wszelkich dodatków takich jak rolki lub zawiasy. Taka budowa kabiny prysznicowej, w prosty sposób pozwala na utrzymanie czystości i higieny strefy kąpielowej. Każde szkło, które oferuje firma Radaway, posiada powłokę Easy Clean. Jest to powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Podsumowując, Kabiny natryskowe Radaway typu Walk in są bezawaryjne ( brak zawiasów rolek, uchwytów itp.) Są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Brak wystających elementów oraz powłoka przeciw kamienna Easy Clean bardzo ułatwi utrzymanie ich w czystości.
Dlaczego polecamy Radawaya, ponieważ obecnie jest to czołowy producent kabin prysznicowych w Polsce.Komentarze (0)

Produkt dodany do porównania