Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 210,00 zł - 499,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki wpuszczane w blat

Aktywne filtry

Deante

Umywalka wpuszczana w blat 60 cm Floks Deante

Cena regularna 499,00 zł Cena 424,00 zł -75,00 zł

Umywalka wpuszczana w blat to stylowe i praktyczne rozwiązanie dla każdej łazienki. Dostępna w różnych rozmiarach i kształtach, idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i gustu. Może być wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewni trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Umywalki wpuszczane w blat | Era Łazienki

Umywalki wpuszczane w blat to nowoczesny i funkcjonalny sposób na urządzenie swojej łazienki. Dzięki wielu zaletom, tego typu umywalki są coraz chętniej wybierane przez klientów. 

Po pierwsze, zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu sprawdzą się w każdej, nawet najmniejszej łazience. Po drugie, umywalka wpuszczona w blat pozwala na jednoczesny montaż pojemnej szafki, która z jednej strony pozwoli na przechowywanie różnorakich akcesoriów łazienkowych w zakrytym miejscu, z drugiej zaś zakryje wszelkie przyłącza wodno-kanalizacyjne umywalki. Po trzecie, umywalki łazienkowe wpuszczane w blat są łatwe w utrzymaniu czystości, ze względu na ograniczoną powierzchnię użytkową z zewnątrz, zaś wysoki brzeg umywalki chroni przed zbytnim rozchlapywaniem wody. 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór umywalek wpuszczanych w blat, dzięki którym można zyskać w swojej łazience nowoczesne, praktyczne i wyjątkowe miejsce na codzienną toaletę. Posiadamy umywalki różniące się kształtem, wielkością oraz materiałem wykonania. Wszystkie produkty wyróżniają się jednak doskonałą jakością, trwałością i estetyką wykonania, co zaowocuje we wnętrzu Twojej łazienki.

Produkt dodany do porównania