Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 2 699,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor miski

Kolor miski

Stelaże podtynkowe i przyciski

Aktywne filtry

Stelaże podtynkowe WC | Era Łazienki

Stelaże podtynkowe i przyciski to obowiązkowe elementy wówczas, gdy decydujemy się na nowoczesne rozwiązania w naszej łazience, wybierając wiszące miski, umywalki, bidety czy pisuary. Są to niezwykle funkcjonalne i estetyczne przedmioty, jednak aby tak się stało, konieczne jest najpierw odpowiednie przygotowanie konstrukcji, które pozwolą na prawidłową i trwałą ich instalację.

Stelaże podtynkowe i dedykowana im armatura najlepiej więc sprawdzą się w łazienkach, które dopiero są urządzane oraz w tych, gdzie planowany jest generalny remont. Ponadto rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na wielkość i styl.

W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim stelaże podtynkowe i przyciski służące do instalacji misek WC. Są to produkty, w których zastosowane zostały systemy oszczędnego spłukiwania wody, dzięki czemu oszczędzamy zarówno koszty użytkowania, jak i środowisko. Zarówno stelaże, jak i przyciski spłukujące dostępne są w wielu rozmiarach, formach i wzorach, dzięki czemu można dobrać właściwy, spełanijący nasze oczekiwania oraz pasujący do miski WC.

Produkt dodany do porównania