Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 1 599,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Baterie umywalkowe

Aktywne filtry

Baterie umywalkowe | Era Łazienki

Umywalka, to obowiązkowy element każdej łazienki. W jej skład wchodzi misa oraz bateria. Ich odpowiedni wybór sprawia, że całość wpisuje się w styl łazienki a także zapewniona jest funkcjonalność i komfort użytkowania.

Baterie umywalkowe dostępne w naszej ofercie występują w wielu rodzajach, kolorach, możliwościach. Dzięki temu każda osoba może mieć pewność, że znajdzie coś dla siebie. Zwykle są to baterie jednouchwytowe, choć dla miłośników standardowych rozwiązań, znajdą się także takie z dwoma pokrętłami- do ciepłej i do zimnej wody. Ponadto są to baterie różniące się sposobem ich montażu- baterie stojące, ścienne, czy też nablatowe.

Baterie umywalkowe to produkt dość wymagający, bowiem nastawiony na częste użytkowanie i negatywny wpływ czynników panujących w łazience. Dlatego warto postawić na jakość, trwałość i funkcjonalność. Dobierając baterię umywalkową do wnętrza swojej łazienki nie należy patrzeć jedynie na wygląd, choć ten oczywiście jest bardzo istotny, ale przede wszystkim na możliwości tak, by wybrać baterię, która będzie we właściwy sposób spełniała swoją rolę w danym miejscu.

Produkt dodany do porównania