Filtruj według

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 819,00 zł - 4 968,00 zł

Wysokość

Wysokość

Dostępność

Dostępność

Gwarancja

Gwarancja

Wejście

Wejście

Kabiny półokrągłe

Aktywne filtry

Kabina półokrągła New...
  • -806,00 zł
New Trendy

Kabina półokrągła New Trendy Porta 90x90x200 szkło czyste

Cena regularna 4 311,00 zł Cena 3 505,00 zł -806,00 zł

Kabina półokrągła firmy New Trendy z linii Platinum.

Podstawą konstrukcji tych produktów są solidnie wykonane, aluminiowe profile. Jednocześnie New Trendy zadbało o ich doskonały wygląd dzięki dokładnemu polerowaniu, które sprawia, że ich powierzchnia jest wyjątkowo lśniąca.

Aranżując łazienkę, najtrudniejszym krokiem jest dobór do niej odpowiednich sanitariów. Kwadrat czy koło? To samo pytanie pojawia się zarówno przy wyborze wanny, jak i kabiny prysznicowej. Oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety, a jednocześnie kabina prysznicowa półokrągła to idealne rozwiązanie do każdego typu łazienki, choć dedykowana jest przede wszystkim do mniejszych powierzchni, pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience sprawiając, że będzie wydawała się ona bardziej przestronna. 

Kabiny półokrągłe posiadają otwieranie przesuwne, gdzie drzwi na specjalnych szynach zsuwają się do środka, tworząc zamkniętą przestrzeń. Dzięki temu rozwiązaniu kabina nie zabiera dodatkowej powierzchni w łazience. Mimo małych rozmiarów kąpiel w kabinie półokrągłej jest bardzo wygodna i komfortowa. Przy wyborze kabiny warto zwrócić uwagę na to, z czego została ona wykonana (grube hartowane szkło oraz nierdzewne profile) oraz na to, czy producent oferuje do niej dodatkowe akcesoria, które ułatwią kąpiel.

Produkt dodany do porównania