Filtruj według

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 374,00 zł - 6 328,00 zł

Wysokość

Wysokość

Dostępność

Dostępność

Gwarancja

Gwarancja

Wejście

Wejście

Kolor szkła

Kolor szkła

Kolor profilu

Kolor profilu

Kabiny prysznicowe prostokątne

Aktywne filtry

Kabina prostokątna Radaway...
  • -165,00 zł
Radaway

Kabina prostokątna Radaway Premium Plus D 100x80x190 szkło brązowe

Cena regularna 1 650,00 zł Cena 1 485,00 zł -165,00 zł

Seria Premium Plus to kabiny z powłoką EasyClean posiadające funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. W skład serii wchodzą kabiny półokrągłe 190, 170 cm, typu B, kwadratowe, asymetryczne i przyścienne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które umożliwiają ich wypięcie.

Kabiny prysznicowe prostokątne | Era Łazienki

Kabina prysznicowa prostokątna

Zalet kabin prysznicowych prostokątnych jest wiele, przy czym najważniejszą jest to, że są one uniwersalne i pasują zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i łazienek w stylu retro. Kabiny prostokątne wykorzystuje się w łazienkach średnich oraz dużych, charakteryzujących się dużą przestronnością oraz swobodą ruchów podczas kąpieli. Kabiny prysznicowe prostokątne to rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas oraz wygodę. Szybka kąpiel jest tak samo komfortowa jak kąpiel w wannie, zaś zużycie wody o wiele mniejsze.
W kabinach prysznicowych, dzięki ich prostej konstrukcji, istnieje możliwość montażu dodatkowych akcesoriów, takich jak mydelniczka, półki na kosmetyki, wieszak na ręcznik, itp. Największe kabiny prysznicowe posiadają wymiary najdłuższego boku równe aż 120 cm. Mimo dużej kubatury zajmują mniej powierzchni, niż tradycyjna wanna. 

W ofercie naszego sklepu dostępne są kabiny jednodrzwiowe otwierane na zewnątrz lub przesuwne, które dedykuje się do łazienek o mniejszej powierzchni. Kabiny mogą być osadzane samoczynnie na płytkach bądź wraz z odpływem liniowym lub na spersonalizowanych pod nie brodzikach.

Produkt dodany do porównania