Filtruj według

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 369,00 zł

Folie izolacyjne w płynie Ceresit

Aktywne filtry

- wodoszczelna
- odporna na pozytywne i negatywne parcie wody
- uszczelnia strukturę betonu pod powłoką po-przez efekt krystalizacji
- uszczelnia mikrorysy w strukturze betonu do 0,4 mm
- współpracuje z taśmą uszczelniającą
- paroprzepuszczalna
- mrozoodporna
- ekonomiczna w stosowaniu
- nakładanie pędzlem, pacą lub natryskiem

Folia izolacyjna w płynie Ceresit

Łazienka to pomieszczenie najbardziej narażone na działanie wilgoci i wody, dlatego wymaga odpowiedniej izolacji, by uchronić powierzchnie ścian przed powstawaniem szkodliwych dla zdrowia grzybów czy pleśni. Musimy bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że płytki - zarówno podłogowe, jak i ścienne - nie zapewnią całkowitej ochrony i tarczy przed przenikaniem wody oraz wilgoci, co z czasem może spowodować uszkodzenie struktury powierzchni ścian i podłóg.

Folie izolacyjne w płynie Ceresit to skuteczne narzędzie w walce z wodą i wilgocią w każdej łazience oraz kuchni. Służy do zabezpieczenia ścian i podłóg jeszcze przed położeniem kafelków, tworząc skuteczną hydroizolację. Folie w płynie Ceresit produkowane są na bazie żywic syntetycznych i są gotowe do użycia. Zapewniają gotowość do układania płytek już po 4 godzinach od ich użycia. Są niezwykle elastyczne i wodoszczelne, w doskonały sposób kryją również wszelkie rysy w podłożu.  

W ofercie dostępne są również inne produkty marki Ceresit o działaniu izolującym, takie jak powłoka uszczelniająca krystalizująca, taśma uszczelniająca, elastyczna powłoka wodoszczelna 2-składnikowa.

Produkt dodany do porównania