Filtruj według

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 60,00 zł

Spoiny Ceresit

Aktywne filtry

Fuga Ceresit

Fuga to niezbędny element, łączący płytki, stanowiący warstwę hydroizolacyjną oraz wpływający na wytrzymałość powierzchni. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym panują trudne warunki- płytki i spoiny narażone są na ciągłą wilgoć, nadmiar wody oraz uszkodzenia mechaniczne, przez co fuga w tych miejscach powinna być wyjątkowo trwała, by przez długi czas spełniała swoją funkcję, ciesząc nieskazitelnym wyglądem.

Spoiny Ceresit zapewnią trwałość wykończonej powierzchni, chroniąc przed przenikaniem wody, kurzu i brudu, zabezpieczając brzeg płytek przed uszkodzeniami, ułatwiając utrzymanie czystości w łazience oraz zachowując swój kolor przez długi czas, co znacznie wpływa na estetykę całego wnętrza.

Spoiny firmy Ceresit to elastyczna, wodoodporna oraz odporna na zabrudzenia fuga z formułą wieloletniego zachowania koloru. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i pękanie, a także grzyby i pleśnie, są łatwe w aplikacji oraz czyszczeniu i pielęgnacji. Stanowią przysłowiową kropkę nad „i” w każdej łazience. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach opakowań- 2, 5 i 25 kg.

Produkt dodany do porównania