Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 253,00 zł - 3 607,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe prostokątne

Aktywne filtry

Brodzik akrylowy prostokątny 100x80 biały Cubic Deante
  • -113,00 zł
Deante

Brodzik akrylowy prostokątny 100x80 biały Cubic Deante

Cena regularna 749,00 zł Cena 636,00 zł -113,00 zł

Brodzik akrylowy Cubic to idealna propozycja dla miłośników minimalnej, prostej formy. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości akrylu. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo go utrzymać w czystości. Może być zainstalowany na wylewce, na poziomie podłogi lub na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Do brodzika idealnie pasuje syfon NHC_029C.

Brodzik akrylowy prostokątny 100x90 biały Cubic Deante
  • -120,00 zł
Deante

Brodzik akrylowy prostokątny 100x90 biały Cubic Deante

Cena regularna 799,00 zł Cena 679,00 zł -120,00 zł

Brodzik akrylowy Cubic to idealna propozycja dla miłośników minimalizmu. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości akrylu. Dzięki gładkiej powierzchni jest łatwy do utrzymania w czystości. Może być zainstalowany na wylewce, na poziomie podłogi lub na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Do brodzika należy dokupić syfon NHC_029C.

Brodzik granitowy...
  • -270,00 zł
Deante

Brodzik granitowy prostokątny 140x90 antracyt metalik Correo Deante

Cena regularna 1 799,00 zł Cena 1 529,00 zł -270,00 zł

Prostokątny brodzik Correo wykonany został z trwałego granitu o właściwościach hydrofobowych, odpornego na uderzenia i wysoką temperaturę. Brodziki granitowe można dowolnie docinać, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni kąpielowej. Eleganckie, antracytowe wykończenie doskonale pasuje do armatury i ceramiki w wykończeniu titanium.

Brodziki prostokątne - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy prostokątny

Brodziki prysznicowe prostokątne to najobszerniejsza a zarazem najpokaźniejsza grupa sanitariów tego typu. Występują one bowiem w wielu rozmiarach, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru tego, który najlepiej będzie pasował do naszej łazienki- wąski, szeroki, głęboki, płytki, możliwości jest naprawdę sporo. Tego typu brodziki są chętnie kupowane ze względu na prosty, estetyczny wygląd, dużą powierzchnię użytkową a co za tym idzie- wygodę podczas kąpieli. 

Brodziki prostokątne, ze względu na swój gabaryt, montuje się w średnich oraz dużych łazienkach- w częściach narożnych, przy ścianach, bardzo rzadko w centralnej części pomieszczenia. Brodziki mocuje się na nogach bądź specjalnym stelażu. Wersje z niskim kołnierzem mocuje się bezpośrednio na podłodze, używając specjalnych syfonów płaskich. Są one na tyle praktyczne, że wykorzystuje się je jako główne urządzenia sanitarne w hotelach, pensjonatach, obiektach sportowych, itp. Ciekawy, a zarazem godny polecenia jest brodzik z wbudowanym siedziskiem, który ułatwia kąpiel osobom starszym oraz matkom z małymi dziećmi.

Produkt dodany do porównania