Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 253,00 zł - 3 607,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe prostokątne

Aktywne filtry

Deante

Brodzik granitowy prostokątny 140x90 antracyt metalik Correo Deante

Cena regularna 1 799,00 zł Cena 1 529,15 zł -15%

Prostokątny brodzik Correo wykonany został z trwałego granitu o właściwościach hydrofobowych, odpornego na uderzenia i wysoką temperaturę. Brodziki granitowe można dowolnie docinać, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni kąpielowej. Eleganckie, antracytowe wykończenie doskonale pasuje do armatury i ceramiki w wykończeniu titanium.

Brodziki prostokątne - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy prostokątny

Brodziki prysznicowe prostokątne to najobszerniejsza a zarazem najpokaźniejsza grupa sanitariów tego typu. Występują one bowiem w wielu rozmiarach, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru tego, który najlepiej będzie pasował do naszej łazienki- wąski, szeroki, głęboki, płytki, możliwości jest naprawdę sporo. Tego typu brodziki są chętnie kupowane ze względu na prosty, estetyczny wygląd, dużą powierzchnię użytkową a co za tym idzie- wygodę podczas kąpieli. 

Brodziki prostokątne, ze względu na swój gabaryt, montuje się w średnich oraz dużych łazienkach- w częściach narożnych, przy ścianach, bardzo rzadko w centralnej części pomieszczenia. Brodziki mocuje się na nogach bądź specjalnym stelażu. Wersje z niskim kołnierzem mocuje się bezpośrednio na podłodze, używając specjalnych syfonów płaskich. Są one na tyle praktyczne, że wykorzystuje się je jako główne urządzenia sanitarne w hotelach, pensjonatach, obiektach sportowych, itp. Ciekawy, a zarazem godny polecenia jest brodzik z wbudowanym siedziskiem, który ułatwia kąpiel osobom starszym oraz matkom z małymi dziećmi.

Produkt dodany do porównania