Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 600,00 zł - 2 200,00 zł

Baterie umywalkowe Green Home Design

Aktywne filtry

Bateria umywalkowa Green Home Design

Bateria umywalkowa to dopełnienie każdej misy umywalkowej. Musi pasować do niej nie tylko pod względem technicznym, ale także i wizualnym, natomiast całość powinna wpisywać się w ogólną aranżację danej łazienki.

Baterie umywalkowe Green Home Design to jakość, styl i klasa sama w sobie. Produkt ten doda elegancji i wyrafinowania każdej łazience, czyniąc ją gustowną i przytulną jednocześnie. Wszystko to za sprawą swojego unikatowego wyglądu- baterie Green Home Design tworzone są ręcznie, z wysokiej jakości naturalnego drewna, przyciągając wzrok i stając się ozdobą każdego wnętrza. Nie sposób odmówić im także pełnej funkcjonalności, a pomimo zastosowanych materiałów, dzięki specjalnej obróbce oraz impregnacji, baterie te są niezwykle trwałe i odporne na niekorzystne warunki panujące w łazience.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór baterii umywalkowych Green Home Design. Są to baterie zarówno niskie, jak i wysokie, których trzon wykonany został z mosiądzu, poszczególne elementy z chromu, zaś cała obudowa z naturalnego drewna w kilkunastu rodzajach i kolorach. Producent wykorzystuje najlepsze, ceramiczne głowice, gwarantujące szczelność i niezawodność, zaś wmontowany dodatkowo aerator sprawia, że zużycie wody spada do 50 %. Dostępne są także baterie umywalkowe bezdotykowe.

Produkt dodany do porównania