Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 099,00 zł - 2 199,00 zł

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki stojące Lavita

Aktywne filtry

Produkt na zamówienie. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Umywalka wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swobodę aranżacji łazienki. Dzięki temu produktowi można stworzyć unikalny styl i wygodnie korzystać z niego każdego dnia. Umywalki wolnostojące są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Umywalka wolnostojąca Lavita

Najpierw wanny, obecnie także umywalki - coraz częściej poszukiwane są te w formie wolnostojącej, zwłaszcza gdy posiadamy większą łazienkę, urządzoną w nowoczesnym stylu.  Designerskie umywalki stojące na podłodze jest to bowiem elegancja i szyk, ukryte w wyjątkowych produktach w stylu sztuki użytkowej.

Umywalki stojące Lavita nie wymagają żadnego dodatkowego wyposażenia w postaci szafek, blatów czy stelaży, bowiem umieszcza się je bezpośrednio na podłodze, przy czym nie ma potrzeby przytwierdzania ich w jakikolwiek sposób do ściany. To także rozwiązanie niezwykle praktyczne i estetyczne- pozwala na swobodne użytkowanie umywalki, gdyż z każdej strony możliwy jest swobodny dostęp do niej, dzięki czemu z łatwością możemy utrzymać czystość o higienę w swojej łazience.

Umywalki wolnostojące wykonane przez renomowaną markę Lavita Dodatkowo producent udziela na nie 10-letniej gwarancji, dzięki czemu możemy cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

Produkt dodany do porównania