Filtruj według

Cena

Cena

  • 523,00 zł - 1 116,00 zł

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki półokrągłe New Trendy

Aktywne filtry

Brodziki półokrągłe New Trendy | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy półokrągły New Trendy

Brodziki prysznicowe półokrągłe to rozwiązanie najchętniej stosowane w małych łazienkach, gdyż pozwala na jednoczesne, maksymalne wykorzystanie niewielkiej, wolnej przestrzeni w rogu pomieszczenia, a także zachowanie swobody i komfortu korzystania z prysznica, na co pozwala  kształt brodzika i jeden z wypukłych jego boków.

Brodziki prysznicowe półokrągłe New Trendy to szeroki wybór modeli, które różnią się przede wszystkim wielkością- 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm oraz wysokością, wynoszącą od 3 do 29 cm- te wyższe posiadają dodatkowe siedzisko, stwarzające jeszcze większe możliwości podczas zażywania kąpieli. Poszczególne rodzaje brodzików przeznaczone są do montażu na stelażu lub bezpośrednio na posadzce, niektóre z nich posiadają dodatkowo obudowę. Poszczególne modele mają w różnych miejscach wykonany otwór odpływowy, dzięki czemu możemy dopasować produkt do warunków, jakie posiada nasza łazienka.

Wszystkie brodziki prysznicowe marki New Trendy to produkty najwyższej jakości, cenione ze względu na swoją trwałość, solidność i estetykę, wykonane z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół.

Produkt dodany do porównania