Filtruj według

Cena

Cena

  • 100,00 zł - 5 935,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Kolor wanny

Kolor wanny

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Kolor miski

Kolor miski

Massi

Aktywne filtry

Massi - wyposażenie łazienkowe producent | Era Łazienki

Massi to polski producent wyposażenia łazienkowego. Firma powstała w 2013 roku, jako rodzinny inicjatywa braci- Macieja i Bartosza Siejki, przy czym założyciele poprzez swoje działania kontynuują wieloletnie, rodzinne tradycje w branży łazienkowej.

Firma od samego początku kieruje się określonymi przez siebie zasadami, takimi jak chociażby  budowa silnego zespołu, dbałość o ciągły rozwój, uczciwość i partnerstwo, konsekwentne działanie oraz konieczność stosowania innowacyjnych rozwiązań. Nic więc dziwnego, że marka skutecznie realizuje powyższe założenia, tworząc nowoczesne, lecz proste formy, które sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i designerskich aranżacjach łazienek.

W asortymencie Massi znaleźć można takie elementy wyposażenia łazienek  jak baterie łazienkowe, bidety, miski WC, kabiny prysznicowe, umywalki, wanny i inne. Producent stawia przede wszystkim na połączenie zarówno walorów funkcjonalnych, jak i estetycznych, dzięki czemu proponowane produkty doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

Produkt dodany do porównania