Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 806,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Bisk

Aktywne filtry

Bisk - akcesoria łazienkowe producent | Era Łazienki

Bisk to firma z polskim kapitałem, powstała w 1982 roku w Łubnie k. Warszawy. Od początku działała jako przedsiębiorstwo rodzinne. Dobrej jakości produkty oraz rozwój technologiczny umocniły pozycję firmy, dzięki czemu dziś jest ona wiodącym eksporterem akcesoriów łazienkowych i Wyposażenie łazienek w Polsce, jak i za granicą.

Bisk swoją działalność oparł na produkcji dodatków dekoracyjnych, używanych w łazienkach. Dziś marka może pochwalić się wypuszczeniem na rynek dwóch tysięcy modeli różnych akcesoriów. Najpopularniejsze kolekcje to elementy stworzone ze stali nierdzewnej, armatura łazienkowa oraz gotowe zestawy prysznicowe.

Idąc za trendem oraz potrzebami współczesnego klienta, Bisk stara się sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników, przez co w ofercie marki można znaleźć również dywaniki łazienkowe, zasłonki prysznicowe, dozowniki i wiele innych.

Jedna z gałęzi produkcyjnych firmy projektuje oaz wytwarza urządzenia używane w aromaterapii. Coraz szersze grono klientów sprawiło, że Bisk stworzył serię olejków zapachowych wraz z autorskimi dyfuzorami.

Bisk to rzetelna firma, która dąży do zadowolenia klienta, zaś w naszym sklepie można znaleźć bogatą ofertę produktów tej marki. 

Produkt dodany do porównania