Filtruj według

Cena

Cena

  • 477,00 zł - 3 607,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki prysznicowe Radaway

Aktywne filtry

Brodziki prysznicowe Radaway | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy Radaway

Firma Radway to polska marka, która ukierunkowała się w tworzeniu armatury łazienkowej. Marka skupia się głównie na wiodących produktach, takich jak brodziki czy kabiny prysznicowe. Założeniem firmy jest produkcja sanitariów najwyższej jakości oraz nowoczesne spojrzenie na design armatury łazienkowej. 

Brodziki prysznicowe Radaway to niewątpliwy konik tej marki. Firma stara się podchodzić do strefy komfortu niekonwencjonalnie, a także stara się rozwiązywać podstawowe problemy aranżacyjne, na które napotykają się klienci podczas tworzenia swojej łazienki. 

Brodziki prysznicowe wraz z kabinami - przez wzgląd na małą powierzchnię- są doskonałym rozwiązaniem dla małych łazienek. Jednak ich optymalna wielkości cieszy się również coraz większą popularnością w średnich oraz dużych łazienkach, czyniąc je jeszcze bardziej przestronnymi. 

W ofercie Radaway znajdują się zarówno brodziki kwadratowe, jak i okrągłe czy półokrągłe ze ściętym jednym bokiem. Radaway, jako jedna z nielicznych marek, wprowadziła dodatkowo innowacyjną metodę easy-clean. Jest to powłoka znacznie ułatwiająca pielęgnację brodzika i kabiny prysznicowej, bowiem osad z kamienia, płynu czy mydła nie osiada na ściankach wyposażenia łazienkowego.

Produkt dodany do porównania