Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 415,00 zł - 1 665,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki prysznicowe 80x80

Aktywne filtry

Brodzik PROTOS 80x80x3,5cm. Black Stone Schedpol Schedline
  • -149,90 zł
Schedpol

Brodzik kwadratowy PROTOS Black Stone 80x80 Schedpol Schedline, czarny

Cena regularna 1 049,00 zł Cena 899,10 zł
Najniższa cena: 899,10 zł 0,00 zł
-149,90 zł

Montaż brodzików z serii Protos jest szybki i prosty, może wykonać go samodzielnie jedna osoba.  Brodzik można zamontować bezprogowo (rozwiązanie to docenią wszyscy użytkownicy, a szczególnie seniorzy lub osoby z ograniczeniami ruchowymi). Powierzchnia o czarnej kamienistej strukturze (RAL 9004; klasa antypoślizgowa „A” zgodnie z DIN 51097) zapewnia komfort użytkowania i zmniejsza ryzyko upadków spowodowanych poślizgnięciem.  Seria ta idealnie wpasuje się do każdej przestrzeni łazienkowej ponieważ istnieje możliwość docięcia brodzika do odpowiedniego wymiaru. 

Kształt: kwadratowy

Materiał: kompozyt Stonicryl®

Kolor: czarny, struktura

Sposób montażu: w posadzce, na posadzce

Średnica odpływu: 90mm

Wysokość: 3,5cm.

Głębokość: spad do 2%

Montaż brodzików z serii Protos Cement Stone jest szybki i prosty, może wykonać go samodzielnie jedna osoba.  Brodzik można zamontować bezprogowo (rozwiązanie to docenią wszyscy użytkownicy, a szczególnie seniorzy lub osoby z ograniczeniami ruchowymi). Powierzchnia o cementowej kamienistej strukturze (RAL 7038; klasa antypoślizgowa „A” zgodnie z DIN 51097) zapewnia komfort użytkowania i zmniejsza ryzyko upadków spowodowanych poślizgnięciem.  Seria ta idealnie wpasuje się do każdej przestrzeni łazienkowej ponieważ istnieje możliwość docięcia brodzika do odpowiedniego wymiaru. 

Kształt: kwadratowy

Materiał: kompozyt Stonicryl®

Kolor: cementowy, struktura

Sposób montażu: w posadzce, na posadzce

Średnica odpływu: 90mm

Wysokość: 3,5cm.

Głębokość: spad do 2%

Deante

Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 Funkia Deante

Cena regularna 599,00 zł Cena 509,00 zł
Najniższa cena: 466,00 zł +43,00 zł
-90,00 zł

Półokrągły brodzik Funkia wykonany został z trwałego akrylu, który nie traci swojego połysku nawet przy długim użytkowaniu. Posiada występy antypoślizgowe, które minimalizują ryzyko poślizgnięcia się. W zestawie znajduje się metalowy stelaż z regulowanymi nóżkami. Do brodzika można dokupić syfon NHC_025C lub półsyfon NHC_620K i korek Click-clack, które dostępne są w ofercie Deante. 

Brodziki 80x80 - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy 80x80

Jeśli posiadasz łazienkę niewielkich rozmiarów i chcesz maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń, brodzik 80x80 będzie odpowiednim wyborem. Jest to z jednej strony kompaktowy brodzik, który nie zajmuje wiele miejsca, z drugiej zaś pozwala na swobodne użytkowanie i komfort kąpieli.

Kwadratowy Brodziki prysznicowe 80x80 to jeden z najchętniej wybieranych produktów, ceniony za swoją funkcjonalność i kształt, pozwalający na wykorzystanie każdego cennego centymetra w niewielkiej łazience, a także uniwersalność, gdyż świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na styl jego urządzenia.

W naszej ofercie posiadamy brodziki o wymiarach 80x80 cm, dostępne w różnych wysokościach- zarówno płytkie, jak i głębokie, z dodatkowym siedziskiem bądź antypoślizgową powierzchnią, zapewniającą zabezpieczenie przed poślizgnięciem w trakcie kąpieli.

Jeżeli więc poszukujesz solidnego produktu o konkretnych wymiarach do ograniczonej metrażowo łazienki, ta oferta jest dla Ciebie. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz interesujący Cię brodzik 80x80.

Produkt dodany do porównania