Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 385,00 zł - 1 491,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki prysznicowe 80x80

Aktywne filtry

Brodziki 80x80 - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy 80x80

Jeśli posiadasz łazienkę niewielkich rozmiarów i chcesz maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń, brodzik 80x80 będzie odpowiednim wyborem. Jest to z jednej strony kompaktowy brodzik, który nie zajmuje wiele miejsca, z drugiej zaś pozwala na swobodne użytkowanie i komfort kąpieli.

Kwadratowy Brodziki prysznicowe 80x80 to jeden z najchętniej wybieranych produktów, ceniony za swoją funkcjonalność i kształt, pozwalający na wykorzystanie każdego cennego centymetra w niewielkiej łazience, a także uniwersalność, gdyż świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na styl jego urządzenia.

W naszej ofercie posiadamy brodziki o wymiarach 80x80 cm, dostępne w różnych wysokościach- zarówno płytkie, jak i głębokie, z dodatkowym siedziskiem bądź antypoślizgową powierzchnią, zapewniającą zabezpieczenie przed poślizgnięciem w trakcie kąpieli.

Jeżeli więc poszukujesz solidnego produktu o konkretnych wymiarach do ograniczonej metrażowo łazienki, ta oferta jest dla Ciebie. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz interesujący Cię brodzik 80x80.

Produkt dodany do porównania