Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 125,00 zł - 1 931,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Baterie podtynkowe

Aktywne filtry

Baterie podtynowe | Era Łazienki

W urządzaniu wnętrz coraz większe znaczenie przypisuje się pięknu i estetyce. Nie powinno więc nikogo dziwić, że baterie podtynkowe cieszą się coraz większą popularnością. Co więcej, takie rozwiązanie oprócz tego, że jest korzystne wizualnie, to dodatkowo jest zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. To dlatego, że cała instalacja znajduje się wewnątrz ściany, pod płytkami, natomiast na zewnątrz znajduje się tylko jej niewielka część (wylewka, uchwyt i dźwignia do regulacji).

Dostępne są także baterie podtynkowe z termostatem, które stanowią dodatkowe bezpieczeństwo zwłaszcza w przypadku użytkowania łazienki przez małe dzieci. Rozwiązanie to bowiem umożliwia ustawienie optymalnej temperatury wody, dzięki czemu niema możliwości nagłej zmiany temperatury po uruchomieniu baterii.

W naszej ofercie posiadamy baterie podtynkowe najlepszych producentów, dzięki czemu produkty te to gwarancja jakości, ale także duży wybór modeli. Tego typu armatura polecana jest zwłaszcza tym osobom, którzy przeprowadzają generalny remont bądź dopiero urządzają łazienkę, gdyż ze względu na rodzaj instalacji, w pozostałych przypadkach konieczne jest kucie płytek i ściany.

Produkt dodany do porównania