Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 399,00 zł - 1 899,00 zł

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki wolnostojące

Aktywne filtry

Umywalki wolnostojące | Era Łazienki

Umywalki wolnostojące to rozwiązanie stanowiące najnowszy trend w dziedzinie armatury łazienkowej, w kategorii umywalek. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, jako z jednej strony praktyczny, z drugiej zaś elegancki element wyposażenia łazienki. Choć z powodzeniem mogą być montowane nawet w małych pomieszczeniach, to w łazienkach o większym metrażu mogą zaprezentować się w całej okazałości.

umywalki łazienkowe wolnostojące mają specyficzną konstrukcję, bowiem w całości stanowią jeden element, do tego w pełni dekoracyjny. Ten rodzaj umywalek nie wymaga dodatkowej szafki czy postumentu, gdyż samodzielnie ustawiony sam w sobie stanowi element eleganckiego wystroju.

W naszej ofercie dostępne są umywalki wolnostojące w różnych wzorach, wielkościach i kształtach. Jest to klasyczna propozycja białych umywalek, które sprawią, iż wnętrze łazienki zyska niebanalny wygląd. Ponadto umywalka wolnostojąca zapewnia swobodny dostęp i komfort użytkowania, jest więc najlepszym wyborem dla osób ceniących sobie jednocześnie wygląd i wygodę .

Produkt dodany do porównania