Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 105,00 zł - 1 599,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Dostępność

Dostępność

Baterie kuchenne stojące

Aktywne filtry

Baterie kuchenne stojące są obecnie najczęściej wybieranym rodzajem kuchennej baterii zlewozmywakowej. Inaczej zwie się je bateriami sztorcowymi i są one montowane w specjalnym otworze znajdującym się bezpośrednio w zlewozmywaku lub montuje się je w blacie. Baterie tego typu są niezwykle funkcjonalne, a poza tym wyglądają estetycznie i nowocześnie. Najlepiej, gdy produkt dobierzemy w taki sposób, by pasował- zarówno technicznie jak i wizualnie- do zlewozmywaka oraz pozostałych elementów wyposażenia kuchni.

W naszej ofercie posiadamy baterie kuchenne stojące w wielu modelach, kształtach, rozmiarach, kolorach i formach. Do najbardziej klasycznych zalicza się modele z prostymi wylewkami, których kat nachylenia nad zlewem wynosi 45 stopni, przy czym są to modele stosunkowo niskie. Chętnie wybierane są też modele z wylewką w kształcie litery „U”, gdyż te z kolei należą do wyższych baterii. Jeszcze inne modele oparte są o kształt litery „F”. 

Zastanawiając się nad wyborem baterii do swojej kuchni warto wciąć pod uwagę własne potrzeby i oczekiwania- na przykład bateria wyższa sprawdzi się wówczas, gdy w kuchni spędzamy dużo czasu i często korzystamy ze zlewozmywaka.

Produkt dodany do porównania