Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 1 599,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Baterie kuchenne stojące

Aktywne filtry

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarna nero Silia Deante
  • -150,00 zł
Deante

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarna nero Silia Deante

Cena regularna 999,00 zł Cena 849,00 zł -150,00 zł

Bateria Silia zachwyca dynamicznym kształtem i funkcjonalnością. Korpus baterii jest lekko nachylony w kierunku dłoni użytkownika, co jest bardzo ergonomicznym rozwiązaniem. Wyposażona jest w praktyczną obrotową i wyciąganą wylewkę. Bateria wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu, który zapewnia trwałość i niezawodność produktu. Ruchomy aerator napowietrza wodę i tym samym znacznie ogranicza jej zużycie. Silia wykończona jest w matowej czerni, która wprowadza do wnętrza mocniejszy akcent. Z powodzeniem sprawdzi się w surowym stylu loftowym, ale również w nowoczesnych aranżacjach.

Baterie kuchenne stojące są obecnie najczęściej wybieranym rodzajem kuchennej baterii zlewozmywakowej. Inaczej zwie się je bateriami sztorcowymi i są one montowane w specjalnym otworze znajdującym się bezpośrednio w zlewozmywaku lub montuje się je w blacie. Baterie tego typu są niezwykle funkcjonalne, a poza tym wyglądają estetycznie i nowocześnie. Najlepiej, gdy produkt dobierzemy w taki sposób, by pasował- zarówno technicznie jak i wizualnie- do zlewozmywaka oraz pozostałych elementów wyposażenia kuchni.

W naszej ofercie posiadamy baterie kuchenne stojące w wielu modelach, kształtach, rozmiarach, kolorach i formach. Do najbardziej klasycznych zalicza się modele z prostymi wylewkami, których kat nachylenia nad zlewem wynosi 45 stopni, przy czym są to modele stosunkowo niskie. Chętnie wybierane są też modele z wylewką w kształcie litery „U”, gdyż te z kolei należą do wyższych baterii. Jeszcze inne modele oparte są o kształt litery „F”. 

Zastanawiając się nad wyborem baterii do swojej kuchni warto wciąć pod uwagę własne potrzeby i oczekiwania- na przykład bateria wyższa sprawdzi się wówczas, gdy w kuchni spędzamy dużo czasu i często korzystamy ze zlewozmywaka.

Produkt dodany do porównania