Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 3 429,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Akcesoria do baterii

Aktywne filtry

Deante

Zestaw prysznicowy złoty Arnika Deante NQAZ41K

Cena regularna 499,00 zł Cena 424,00 zł -75,00 zł

W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka z systemem Anti-calc, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Mosiężny uchwyt posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu Anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym, złotym kolorze nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. 

Deante

Zestaw prysznicowy chrom Arnika Deante NQA041K

Cena regularna 299,00 zł Cena 254,00 zł -45,00 zł

Zestaw natryskowy Arnika składa się ze słuchawki natryskowej, węża z systemem Anti-twist oraz okrągłego uchwytu ściennego. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Uchwyt jest ruchomy, posiada regulowany kąt nachylenia słuchawki. Całość wykończona jest w eleganckim, błyszczącym chromie.

Słuchawka prysznicowa 3-funkcyjna Boro Deante czarna NERN5RS
  • -6,90 zł
  • Nowy
Deante

Słuchawka prysznicowa 3-funkcyjna Boro Deante czarna NERN5RS

Cena regularna 39,90 zł Cena 33,00 zł -6,90 zł

Okrągła słuchawka prysznicowa Boro Nero zachwyca swoją funkcjonalnością i czarnym, matowym wykończeniem.  Produkt wyposażony jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany i hydromasaż. Słuchawka wyposażona jest w system Anti-calc, który zapobiega osadzaniu się osadu wapiennego i znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. 

Akcesoria do baterii | Era Łazienki

Zarówno w przypadku pierwotnego urządzania łazienki, jak i podczas remontu bądź gdy nastąpi niespodziewana awaria, wszystkie te sytuacje wymagają użycia poszczególnych akcesoriów łazienkowych, jak na przykład wężyki przyłączeniowe, zawory do baterii, słuchawki, głowice do baterii bądź wylewki, uchwyty, reduktor przepływu wody, aerator i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy akcesoria do baterii, dzięki którym nie musisz martwić się o funkcjonalność swojej łazienki. Szeroki wybór naszego asortymentu stanowią wylewki, a więc elementy baterii, dzięki którym codzienne czynności higieniczne będą o wiele wygodniejsze. Dostępne są także wężyki w różnych długościach, gdyż jest to element prysznica, który ze względu na sporą eksploatację, dość często wymaga wymiany.

Wszystkie akcesoria do baterii łazienkowych wpływają na pracę armatury- pomagają w jej usprawnieniu, zwiększeniu wydajności bądź komfortu, bądź też pozwalają na jej szybką naprawę bądź wymianę ze względu na pożądany efekt wizualny.

Produkt dodany do porównania