Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 3 429,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Akcesoria do baterii

Aktywne filtry

Deante

Zestaw prysznicowy punktowy Hiacynt Deante bianco biały

Cena regularna 239,00 zł Cena 203,00 zł -36,00 zł

Zestaw natryskowy Hiacynt składa się z prostokątnej słuchawki wraz z regulowanym uchwytem oraz węża PVC. Słuchawka wyposażona została w system Anti-Calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Wąż posiada kryzę redukującą zużycie wody oraz system Anti-Twist, który zapobiega jego skręcaniu. Całość w matowym, białym wykończeniu prezentuje się bardzo szykownie i świetnie się wpisuje w skandynawski czy minimalistyczny styl.

Deante

Zestaw prysznicowy punktowy Hiacynt Deante nero czarny

Cena regularna 239,00 zł Cena 203,00 zł -36,00 zł

Zestaw natryskowy Hiacynt obejmuje prostokątną słuchawkę wraz z regulowanym uchwytem oraz wężem PVC. Słuchawka wyposażona została w system Anti-Calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Wąż natomiast ma kryzę redukującą zużycie wody oraz system Anti_Twist, który zapobiega jego skręcaniu. Całość w matowym, czarnym wykończeniu prezentuje się bardzo elegancko i świetnie wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny styl.

Deante

Zestaw prysznicowy złoty Arnika Deante NQAZ41K

Cena regularna 399,00 zł Cena 339,00 zł -60,00 zł

W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka z systemem Anti-calc, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Mosiężny uchwyt posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu Anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym, złotym kolorze nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. 

Akcesoria do baterii | Era Łazienki

Zarówno w przypadku pierwotnego urządzania łazienki, jak i podczas remontu bądź gdy nastąpi niespodziewana awaria, wszystkie te sytuacje wymagają użycia poszczególnych akcesoriów łazienkowych, jak na przykład wężyki przyłączeniowe, zawory do baterii, słuchawki, głowice do baterii bądź wylewki, uchwyty, reduktor przepływu wody, aerator i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy akcesoria do baterii, dzięki którym nie musisz martwić się o funkcjonalność swojej łazienki. Szeroki wybór naszego asortymentu stanowią wylewki, a więc elementy baterii, dzięki którym codzienne czynności higieniczne będą o wiele wygodniejsze. Dostępne są także wężyki w różnych długościach, gdyż jest to element prysznica, który ze względu na sporą eksploatację, dość często wymaga wymiany.

Wszystkie akcesoria do baterii łazienkowych wpływają na pracę armatury- pomagają w jej usprawnieniu, zwiększeniu wydajności bądź komfortu, bądź też pozwalają na jej szybką naprawę bądź wymianę ze względu na pożądany efekt wizualny.

Produkt dodany do porównania