Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 3 429,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Dostępność

Dostępność

Akcesoria do baterii

Aktywne filtry

Zarówno w przypadku pierwotnego urządzania łazienki, jak i podczas remontu bądź gdy nastąpi niespodziewana awaria, wszystkie te sytuacje wymagają użycia poszczególnych akcesoriów łazienkowych, jak na przykład wężyki przyłączeniowe, zawory do baterii, słuchawki, głowice do baterii bądź wylewki, uchwyty, reduktor przepływu wody, aerator i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy akcesoria do baterii, dzięki którym nie musisz martwić się o funkcjonalność swojej łazienki. Szeroki wybór naszego asortymentu stanowią wylewki, a więc elementy baterii, dzięki którym codzienne czynności higieniczne będą o wiele wygodniejsze. Dostępne są także wężyki w różnych długościach, gdyż jest to element prysznica, który ze względu na sporą eksploatację, dość często wymaga wymiany.

Wszystkie akcesoria do baterii łazienkowych wpływają na pracę armatury- pomagają w jej usprawnieniu, zwiększeniu wydajności bądź komfortu, bądź też pozwalają na jej szybką naprawę bądź wymianę ze względu na pożądany efekt wizualny.

Produkt dodany do porównania